KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7585415
nr 758 5415
osignerad, 1800-tal, 40x30
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:59:04
100 kr
200 kr